• Fotowoltaika
  • Fotowoltaika, panele solarne, farmy fotowoltaiczne
  • Fotowoltaika, fotoogniwa, energia odnawialna
  • Fotowoltaika, fotoogniwa, energia odnawialna
Pompy przemysłowe  \  Pompy wirowe

Pompy wirowePompy wirowe wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304, zasilane są silnikiem asynchronicznym. pompy wiroweKorpus silnika pompy wykonany jest z aluminum, mechaniczne uszczelnienie waług to węgiel, ceramika lub NBR.

Zalecane do pompowania czystej wody i cieczynieagresywnych chemicznie, jej zastosowanie można odnaleść w rolnictwie i przemyśle, ale równiez pompy te można odnaleść w domowych zmywarkach, mycia warzyw, mięsa, ryb, do przemysłowych systemów mycia końcowego, urządzeń sanitarnych dla szpitali i firm komunalnych, systemów do mycia butelek, słojów, pojemników szklanych, skrzyń, koszy i jeszcze w wielu innych dziedzinach życia.

Kilka cech tych pomp, Maksymalne ciśnienie robocze: 8 bar, Maksymalna temperatura cieczy: 90°C, Maksymalna Êrednica przetΠaczanych części stałych: 19 mm, Atest PZH


 

pompy wirowepompy wirowe

 

 

 

Pompy te składają się z podstawy i głowicy. element wirujący i płaszcz zewnętrzny umieszczone są pomiędzy głowicą i

pompy wirowe

podstawą przy pomocy ściągów. U podstawy znajduje się króćce ssawny i tłoczny w układzie in-line. Wszystkie pompy wyposażone są w bezobsługowe i mechaniczne uszczelnienie wału typu kasetowego. Pompy wirowe są dostępne w dwóch wersjach ze standardowymi (CR) lub zintegrowanymi przetwornicą częstotliwości (CRE) silnikami firmy Grundfos.

Pompy wirowe (CR) są odpowiednie do różnych zastosowań rozpoczynając od tłoczenia wody, kończąc na tłoczeniu związków chemicznych, dlatego pracują w różnych instalacjach, dla których spełniają wymagania odnośnie materiału jak techniczne.

Pompy typu CR składają się z dwóch istotnych elementów, silnika (wykonany w standardzie EN) i części pompowej (składa się z optymalnej hydrauliki, różnego rodzaju przyłącza, płaszcza zewnętrzęnego i innych elementów)

Pompy typu CRE charakteryzują się oszczędnością energii, zwiększonym komfortem, kontrolą i regulacją osiągów pompy.

Kiedy wybrać pompy CRE, gdy potrzebujesz: regularnej pracy, utrzymywania ciśnienia stałego, komunikacji z pompą.

Pompy wirowe możemy zastosować w instalacjach myjących, uzdatniania wody, instalacji przemysłowych, zasilania kotłów.

Cechy przemawiające za zakupem pomp wirowych: niezawodność, wysokie ciśnienie, łatwość serwisowania, odpowiednie do lekko agresywnych cieczy, wybierając jedną pompę która zapewnia wysokie ciśnienie.

 

  pompy wirowepompy wirowepompy wirowepompy wirowe