Fotowoltaika, fotoogniwa, energia odnawialna
Aktualności  \ BOŚ EKOkredyt PROSUMENT II (osoby fizyczne, spółdzielnie mieszkaniowe) DOTACJA DO 30% plus POŻYCZKA

Aktualności

Wstecz...


BOŚ EKOkredyt PROSUMENT II (osoby fizyczne, spółdzielnie mieszkaniowe) DOTACJA DO 30% plus POŻYCZKA

Skorzystaj z preferencyjnego finansowania i stwórz własne źródło energii!

Będziesz mógł otrzymać nawet 30-procentową dotację ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).

To naprawdę się opłaca. Jako właściciel małej elektrowni zasilanej z odnawialnych, ekologicznych źródeł, staniesz się „prosumentem”, czyli równocześnie konsumentem i producentem „zielonej energii”. Dzięki temu zmniejszysz domowe rachunki za energię elektryczną, możesz także zmniejszyć koszty ogrzania domu.

W nowym programie Prosument, wdrażanym przez BOŚ na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, dobór rodzaju inwestycji jest bardziej elastyczny, co oznacza, że inwestycja w instalację grzewczą nie jest ograniczona wymogiem powiązania jej z urządzeniami służącymi do produkcji energii elektrycznej.
Ty decydujesz co instalujesz!!

Dbamy także o Twój czas. Możesz upoważnić instalatora do wypełnienia wymaganych dokumentów i złożenia w Twoim imieniu wniosku o kredyt.

Niech zielona energia będzie z Tobą!

WAŻNE: mając na uwadze różne godziny otwarcia placówek Banku oraz potrzebę zapewnienia równej dostępności do puli środków na kredyty preferencyjne i dotacje, Bank rozpoczął przyjmowanie wniosków na EKOkredyt Prosument II
16 października 2017 r. od godziny 10.30.


Nadal można skorzystać z preferencyjnego finansowania mikroinstalacji odnawialnych źródeł energii. Zapraszamy!

Informacja dla Klientów korzystających z poprzedniego programu Prosument.

Data dodania: 2017-11-02 21:17:00


Wstecz...