• Fotowoltaika
  • Fotowoltaika, panele solarne, farmy fotowoltaiczne
  • Fotowoltaika, fotoogniwa, energia odnawialna
  • Fotowoltaika, fotoogniwa, energia odnawialna
Pompy przemysłowe  \  Pompy beczkowe

Pompy beczkowePompy beczkowe stosowane do bezpiecznego i wygodnego wydobycia zawartości wszelkiego typu małych i średnich zbiorników.pompy beczkowe

Pompy tego typu składają się z silnika (elektrycznego lub pneumatycznego), tury ssącej ( wykonane z róznych materiałów i długości) oraz z akcesoriów (pistolety nalewcze, przepływomierze, węże i inne akcesoria)

Normalna długości pomp to 1000mm do beczek i 1200mm do paletozbiorników.

Pompy dostepne są z tworzywa sztucznego (PP, PVDF), ze stali kwasoodpornej (SS/NIRO) z aluminum (ALU). Do wyboru są również pompy wykonane z certyfikatem ATEX, a takze modele "RE" do całkowitego drenażu i MP przznaczone do mieszania zawartości beczki. Istnieją również modele do pompowania AdBlue.

 

 

 

pompy beczkowe    pompy beczkowepompy beczkowe pompy beczkowe

 

 

 

 

Pompy beczkowe firmy Flux przeznaczone są do pompowania róznego typu płynów w szybki i ekologiczny sposób. Wszystkie pompy Flux odstepne są w różnych wykonaniach z materiału. Można sobie wybrać pompy z uszczelnieniem mechanicznym lub bez. Pompy wykonane z polipropyleniu i PDVF z uszczelnieniem mechanicznym. Dzieki zastosowaniu śruby prowadzącej, która poprzez powiekszoną statyczność poprzeczną zapewni dłuższą pracę.

Flux (slink i pompa) to połaczenie pompowania i mieszania. Pompy te oferują szybki montaż, a co za tym idzie istnieje łatwy sposób rozbierania pompy.

Pompy te muszą posiadać mocny silnik elektyczny mogą być również napędzane spręzonym powietrzem dzięki takiemu rozwiązaniu zapewniają dobrą pracę nawet w niebezpiecznych warunkach lub przy pompowaniu cieczy łatwopalnych.

 

pompy beczkowe     pompy beczkowe     pompy beczkowe     pompy beczkowe      pompy beczkowe      pompy beczkowe